Перейти до вмісту

День знань

      1 вересня – це не просто день початку нового навчального року, а справжнє свято для учнів, вчителів і батьків. Для першокласників цей день наповнений радісним хвилюванням, очікуваннями та натхненням, а для випускників – розумінням того, що розпочався останній рік перед подорожжю в нове доросле життя.
       День знань у нашому Ліцеї розпочався з урочистої лінійки. На якій ми згадали про те, що новий 2023-2024 н. р. розпочинається в умовах повномасштабної війни. А також, що всі ми — українці, що єдині в прагненні миру. Вишиванки, прапори, жовто-блакитні стрічки — не просто красива атрибутика. Це те, що стало надзвичайно дорогим для кожного з нас. Дякуємо нашим воїнам за можливість здійснювати мрії наших дітей та навчатися!
     Навчальний рік розпочався! Вітаємо!Бажаємо нашим учням, щоб у них завжди було величезне бажання вчитись та пізнавати усе нове! Діти, легкого навчального року вам, а також яскравих вражень, нових друзів та відмінних оцінок! Нехай ваші навчальні будні будуть наповненні радістю та приємними моментами! Колегам та батькам зичимо віри в себе, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я!
       Наближаємо ПЕРЕМОГУ разом!💙💛
       Слава Україні! Героям слава!